Prekių pristatymas

 • Dirbame su kurjerių tarnybomis: VENIPAK ir LP EXPRESS

   

  Pristatymo į Kuršių Neriją papildoma kaina 20€. 

   

  Prekių atsiėmimas Vilniuje: "Atsiimsiu pats"

   

  Pasirinkę prekių atsiėmimą "Atsiimsiu pats", jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Parko g. 51, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.

  Pastaba: parduotuvėje nelaikome visų internete parduodamu prekių, todėl nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis pageidaujamų prekių parduotuvėje galime neturėti.

   

  Pristatymo terminai

   

  Prekes dažniausiai pristatome per 1-3 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Vilniuje, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną.

   

  Prekes pristatysime Jums patogiu laiku

   

  Elektroninėje parduotuvėje www.PADANGOSM.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

  Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos (yra galimybė ir pristatyti prekes šeštadienį už papildomą mokestį). Didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai gali pasirinkti, kuriuo dienos metu bus pristatomos prekės: 8-14 val., 14 -18 val., nuo 18-22 val.

  Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins tikslų prekių pristatymo laiką.

  Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu: info@padangosm.lt

   

  Prekių priėmimas


  Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

  Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

  Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

  Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.